صفحه اصلی / اخبار انجمن / کمپین سهم من یک جلد کتاب

کمپین سهم من یک جلد کتاب

کمپین سهم من یک جلد کتاب

کمپین سهم من یک جلد کتاب
کمپین سهم من یک جلد کتاب

متاسفانه مدتی‌ست که یکی از اعضای انجمن عکاسان میراث فرهنگی، دوست بزرگ‌وار، جناب آقای علی‌اکبر آغاجری درگیر مسائل و مشکلاتی به لحاظ جسمی و روحی شده‌اند و قریب به یک سال است که در بستر بیماری هستند. تمامی این موارد ناراحت‌کننده بعد از چاپ کتاب جامع ایشان رخ داد و موجب شد که هزینه‌ی بسیار زیادی بر ایشان و خانواده‌ی محترم‌شان تحمیل شود.

به‌منظور رفع بخشی از آن مشکلات، انجمن عکاسان میراث فرهنگی تصمیم گرفته به همتِ عالی اعضای محترم انجمن و دیگر انجمن‌ها و عکاسان گرامی، مراسم گلریزانی برای حمایت از این هنرمند عزیز صورت پذیرد. بر این اساس هیئت مدیره‌ی انجمن عکاسان صنعتی و تبلیغاتی ایران، کمپینِ «سهم من یک جلد کتاب» را راه اندازی کرده است و شما عزیزان می‌توانید با تماس گرفتن با انجمن و خرید یک یا چند جلد از کتاب نفیس ایشان محبت، همراهی و هم‌دلی‌تان را ابراز کرده و یاری کنید تا بتوانیم گوشه‌ای کوچک از مشکلات و مسائل پیش آمده برای آقای آغاجری نازنین را، رفع کنیم.

امید آن‌ که نگاهِ بلندِ شما مهربانان، بدرقه‌ی راه‌تان گردد.

  • * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *‌ * * * * * * * * * * * * * * *‌ * * * * * * 

راه‌های تماس با انجمن عکاسان صنعتی و تبلیغاتی ایران به شرح زیر است:

‎‏IRANIAN ADVERTISING & INDUSTRIAL PHOTOGRAPHERS ASSOCIATION

* * * * * * * * * * * * * * *‌ * *
‎‏ www.iranaipa.com

‏info@iranaipa.com
ایتستاگرام: ‎‏@iranaipaa 

‎تماس با دبیرخانه انجمن از طریق پیامک و تلگرام
09331183681

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *