فراخوان شرکت در هفتمین همایش 10 روز با عکاسان

فراخوان شرکت در هفتمین همایش 10 روز با عکاسان

602  تعداد بازدید  |  شنبه 19 آبان ماه 1397  |   پرینت

فراخوان شرکت در هفتمین همایش 10 روز با عکاسان

با سلام و احترام حضور عکاسان تبلیغاتی و صنعتی

با توجه به نزدیک شدن به هفتمین همایش ده روز با عکاسان که هر ساله با حضور انجمن های تخصصی عکاسی ایران در محل خانه هنرمندان ایران برگزار میگردد، امسال نیز انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی با تکیه بر اعضاء توانای خود و همچنین داشتن ارتباط موثر و محکم با سایر عکاسان غیرعضو، قصد حضوری پر رنگ در همایش ده روز را دارد .

با توجه به نقش موثر و مفید انجمن در همایش ده روز با عکاسان و انتظار بالای مخاطبین از کیفیت اجرای برنامه ها و دست آوردهای عکاسی تبلیغاتی ایران برآن شدیم تا از حضور دو شهر مشهد و شیراز جهت همکاری و برپایی نمایشگاه انجمن و ورک شاپهای تخصصی بهره ببریم

لذا از تمامی عکاسانی که در ژانر تبلیغات فعالیت دارند دعوت میشود که با حضور پر رنگ خود این انجمن را در برپایی هرچه با شکوه تر و پر قدرت تر یاری بنمایند

بر این اساس عکاسانی که مایل به حضور در نمایشگاه میباشند عکسهای خود را با مشخصات ذکر شده در ذیل و با توجه به عنوان ده روز امسال که "چهره ایرانی" نام گرفته به واتس اپ انجمن به شماره 09331183681 ارسال نمایند.

 

موضوعات عکاسی تبلیغاتی:

1. عکاسی از محصولات در داخل استودیو با روش های نورپردازی خاص (Product Photography)

2. عکاسی خارج از استودیو (عکاسی از فضاهای صنعتی، کارخانه ای، شو روم، واحدهای تولیدی و ...)

3. عکاسی مدلینگ

 

مشخصات آثار:

تعداد: حداکثر 5 عکس

فرمت: jpg

حجم: MB3

استیتمنت (statement) : داشتن یک statement نیم صفحه ای در رابطه با مشخصات عکس ارسالی و نحوه اجرای آن

 

*خواهشمند است در انتخاب آثار ارسالی دقت و حساسیت بالایی را اعمال فرمایید.

 

کلیه آثار می بایستی حداکثر تا تاریخ 25 آبان 1397 به واتس اپ انجمن ارسال گردد. آثار ارسال شده توسط داوران انجمن و هیئت علمی همایش 10 روز با عکاسان بررسی و آثار مورد تایید به نمایشگاه راه خواهند یافت. توجه داشته باشید تاریخ اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

 

*تأکید می کنیم شرکت کلیه عکاسان تبلیغاتی و صنعتی چه عضو چه غیرعضو بلامانع می باشد.

*عکاسان دو شهر مشهد و شیراز نیز جهت حضور هرچه پررنگ تر در نمایشگاه آثارشان را در محدوده زمانی مشخص شده به شماره واتس اپ انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ارسال نمایند.

*عکاسانی که توانایی برگزاری ورک شاپ های تخصصی در زمینه عکاسی و نورپردازی تبلیغاتی دارند، ضمن اعلام آمادگی لطفا عنوان ورک شاپ خود را تا مهلت تعیین شده به انجمن اعلام نمایند، تا هماهنگی و برنامه ریزی های لازم انجام شود.

 

با تشکر

یداله ولی زاده

رئیس انجمن عکاسان صنعتی و تبلیغاتی ایران